Mieszkanie nr 30 - drugie piętro
48,36 m² 2 pokoje drugie piętro

Interesuje Cię Mieszkanie nr 30 - drugie piętro?
Skontaktuj się z nami.


Wyrażam zgodę na kontakt i zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.
Oferujemy na sprzedaż nowe, gotowe mieszkanie. Gotowy apartament posiada 2 pokoje z osobną kuchnią. Metraż mieszkania to 48,36 m2.
Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 3,29 m2.
Mieszkanie jest nowe, przekazywane w stanie deweloperskim - do własnego wykończenia. Inwestycja na sprzedaż w Lublinie zlokalizowana jest w cichej, zielonej i spokojnej okolicy na Ponikwodzie. Położone na 2 ostatnim piętrze. Niezwykłą zaletą mieszkania jest wysoki sufit (ponad 4,5 m w najwyższym punkcie). Skosy w mieszkaniu kończą się ponad oknami.
Inwestycja mieszkaniowa "BLUSZCZOWA 15" - II etap - to kameralny budynek w niskiej zabudowie położony przy ul. Bluszczowej w Lublinie.
„BLUSZCZOWA 15” to wyjątkowy projekt mieszkaniowy przygotowany z najwyższą dbałością o szczegóły. Budynek położony jest w zacisznej i spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej z Centrum oraz innymi częściami Lublina.

W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, markety oraz duże centra handlowe i punkty rozrywkowe
(m. in. Galeria Olimp, Leroy Merlin, Ikea, Lidl, Stokrotka, Lewiatan, Decathlon, Auchan, Multikino) oraz kluby sportowe (City Fit, Get Gym i Cube). Okolica, w której powstaje budynek posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę.

W bliskim sąsiedztwie budynku znajdą Państwo liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowe dla miłośników aktywnego wypoczynku. W pobliżu inwestycji zlokalizowana jest szkoła podstawowa, przedszkola oraz żłobek oraz przystanek autobusowy.

W dwupiętrowym budynku zaprojektowano łącznie 30 ustawnych i widnych mieszkań w metrażach od 31m2 do 83m2. W inwestycji na poziomie -1 znajduje się podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania zaprojektowano z troską o komfort mieszkańców. Dla zwiększenia wygody mieszkańców w budynku zainstalowano cichobieżne windy.

Mieszkania na parterze posiadają dodatkowo ogrodzone ogródki do wyłącznego użytku. W najbliższym otoczeniu powstanie plac zabaw dla dzieci. Budynek będzie ogrodzony.

Ogrzewanie zimą zapewni prywatna kotłownia gazowa.
Niski czynsz. Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki.

Termin realizacji: IV kwartał 2020r.

Zobacz inne oferty