Dom z garażem B1/1
Powierzchnia Działka Ogród Pokoje Cena Status
145,67 m² 483 m² 70,79 m² 4 P + AK - SPRZEDANY


Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, gotowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 145,67 m². Powierzchnia mieszkalna wynosi 96,90 m². Nowy dom posiada funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej składa się z 3 sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki, wc, spiżarni i garderoby. Znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej pod nazwą: "Osiedle Północna" położonej przy ul. Północnej 155 w Lublinie. Dojazd do inwestycji ul. Willowa lub ul. Skryta od strony Al. Solidarności (3.5 km od Centrum Lublina). Gotowy dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od Ogrodu Botanicznego i Muzeum Wsi Lubelskiej.Budynek powstaje w zielonej i spokojnej lokalizacji na Lubelskim Sławinie z niską zabudową.
Zakończenie budowy nastąpi w I kwartale 2021r.

Nowy dom na sprzedaż usytuowany jest na działce o powierzchni 483 m². Składa się z 2 kondygnacji oraz garażu podziemnego. Na parterze zaplanowano strefę dzienną obejmującą aneks kuchenny, duży salon z wyjściem na taras (17 m²) oraz do ogrodu (70,79 m²) jadalnię, spiżarnię, garderobę, przedpokój i toaletę. Na piętrze znajdują się część sypialniana składająca się z 3 dużych sypialni oraz łazienki. Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe, zachód. Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny (22,94m²) oraz pomieszczenie gospodarcze (12,20m²) o łącznej powierzchni 35,14 m². Miejsce na drugie auto jest na podjeździe do garażu.

Dom przygotowany jest do indywidualnego wykończenia i aranżacji. Każdy nowy dom przekazywany jest w stanie deweloperskim. Budynek posiada wszelkie instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, centralnego ogrzewania z grzejnikami i piecem gazowym dwufunkcyjnym firmy Buderus. Istnieje możliwość indywidualnych rozwiązań lokatorskich na etapie budowy np.: ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, zmiana lokalizacji ścian działowych, przyłączy itp.

Interesuje Cię Dom z garażem B1/1?
Skontaktuj się z nami.


Wyrażam zgodę na kontakt i zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.


Zobacz inne oferty