Dom z garażem B2/2 - sprzedany
Powierzchnia Działka Ogród Pokoje Cena Status
137,97 m² 791 m² 390,72 m² 4 P + AK sprzedany


Gotowy dom jednorodzinny w Lublinie Dom B2/2
Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, gotowy dom jednorodzinny w Lublinie o powierzchni całkowitej 137,97 m².
Powierzchnia mieszkalna wynosi 103,31 m². Nowy dom posiada funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej składa się z 3 sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki, wc, pralni i garderoby. Dom w stanie deweloperskim znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej pod nazwą "Osiedle Północna" położonej przy ul. Północnej 155 w Lublinie. Dojazd do inwestycji ul. Willowa lub ul. Skryta od strony Al. Solidarności (3.5 km od Centrum Lublina).
Gotowy dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od Ogrodu Botanicznego i Muzeum Wsi Lubelskiej.
Budynek powstaje w zielonej i spokojnej lokalizacji na Lubelskim Sławinie z niską zabudową.
Zakończenie budowy nastąpi w I kwartale 2021r.

Nowy dom na sprzedaż usytuowany jest na działce o powierzchni 791 m². Składa się z 2 kondygnacji oraz garażu podziemnego. Na parterze zaplanowano strefę dzienną obejmującą duży salon z wyjściem na taras (13 m²) oraz do ogrodu (390,72 m²), aneks kuchenny z dużym oknem z widokiem na ogród, jadalnię, garderobę, przedpokój i wc. Na piętrze znajdują się część sypialniana składająca się z 3 dużych sypialni oraz łazienki, pralni i korytarza. Okna w mieszkaniu wychodzą na południe, północ i wschód. Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny (20,47 m²). Miejsce na drugie auto jest na podjeździe do garażu

Dom przygotowany jest do indywidualnego wykończenia i aranżacji. Każdy nowy dom przekazywany jest w stanie deweloperskim. Budynek posiada wszelkie instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, centralnego ogrzewania z grzejnikami i piecem gazowym dwufunkcyjnym firmy Buderus. Istnieje możliwość indywidualnych rozwiązań lokatorskich na etapie budowy np.: ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, zmiana lokalizacji ścian działowych, przyłączy itp.

Interesuje Cię Dom z garażem B2/2 - sprzedany?
Skontaktuj się z nami.


Wyrażam zgodę na kontakt i zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.


Zobacz inne oferty