PERFEKT BAU DC SP. Z O.O. laureatem "Diamentów Forbes" 2022!

PERFEKT BAU DC Sp. z o.o. „Diamentem Forbes” 2022!

Bardzo miło nam poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie laureatów „Diamentów Forbes” 2022! Tytuł ten przyznawany jest firmom, które w ostatnich trzech latach najbardziej zwiększyły swoją wartość. Ranking ten jest jednym z najbardziej prestiżowych zestawień prowadzonych wśród polskich przedsiębiorstw. Potwierdza to siłę, zdolność budowania wartości oraz jakość naszej marki.

Diamenty Miesięcznika FORBES to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Ranking został opracowany metodą szwajcarską, która uwzględnia m.in.:

- wyniki finansowe za lata 2016-2020

- wartość majątku,

- historię płatniczą,

- wiarygodność płatniczą,

- brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Przyznany nam tytuł jest potwierdzeniem bycia w gronie najlepszych firm w Polsce, które stale się rozwijają i dbają o swoich Klientów. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które dodatkowo jest naszą motywacją do dalszego rozwoju oraz inspiruje nas do pokonywania kolejnych granic. Dziękujemy!