Park „Bluszczowa”
W najbliższym czasie obok budowanej przez nas nowej inwestycji deweloperskiej Bluszczowa 15 powstanie skwer pod nazwą Park „Bluszczowa”. W tej okolicy powstają nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie.

Skwer będzie mieścił się na terenie zielonym bezpośrednio przy ul. Bluszczowej a dokładnie między domem jednorodzinnym a sąsiadującymi blokiem z numerem 13. Park „Bluszczowa” powstanie na powierzchni około 3 tys. mkw. Teren przeznaczony pod park znajduje się niedaleko nowych bloków na Ponikwodzie.

Na terenie parku pojawią się dodatkowe nasadzenia drzew i krzewów, powstaną alejki i ścieżki oraz nowe oświetlenie wraz z monitoringiem. W parku powstaną dwa place zabaw z bezpieczną nawierzchnią, bujakami i trampolinami oraz ciekawe obiekty małej architektury takie jak sześciokątna leżanka i ławki. Oprócz tego pojawią się urządzenia wspinaczkowe, plac zabaw typu climbing forest oraz siłownia zewnętrzna złożona z siedmiu urządzeń. Powstanie również plac dla dzieci przeznaczony do malowania kredą, a to wszystko tuż obok naszej inwestycji… Już nie możemy doczekać się efektu końcowego