BLUSZCZOWA 15 - BUDYNEK B1

O inwestycji 

Osiedle Bluszczowa 15 to zespół 2 kameralnych budynków w niskiej zabudowie, które powstały w zacisznej i spokojnej części Lublina. Na osiedle składają się nowe mieszkania deweloperskie zlokalizowane przy spokojnej, lokalnej ulicy. Metraże oraz rozkłady mieszkań zaprojektowano dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. Budowa budynku B1 zakończyła się w grudniu 2019 roku.

Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest w zacisznej lokalizacji w północno-wschodniej części Lublina, w odległości około 3 kilometrów od centrum miasta. Osiedle położone jest przy ulicy Bluszczowej, w otoczeniu zieleni. Graniczy z zagospodarowanymi terenami rodzinnych ogródków działkowych. Okolica prężnie się rozwija i posiada dogodną komunikację z innymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są piekarnie, sklepy spożywcze (Stokrotka, Lidl), przychodnia rodzinna, szkoły językowe, przedszkola niepubliczne. W odległości około 1500 m położone jest centrum handlowe, w którym między innymi znajdują się kino, klub bowlingu i bilarda, sala zabaw dla dzieci, placówka pocztowa, supermarkety Carrefour, Leroy Merlin, Media Expert i inne.

Architektura

Inwestycja realizowana była w 2 etapach. W jej skład wchodzą dwa kameralne, dwupiętrowe budynki. Jako pierwszy powstał budynek pod nazwą B1. Bryły budynków zaprojektowano w nowoczesnej, prostej formie z dużymi przeszklonymi balkonami.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest ogrodzony a wjazd możliwy jest jedynie przez szlaban na pilota. Na terenie inwestycji znajdują się nowe nasadzenia zieleni oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Ogrzewanie oraz ciepłą wodę użytkową zapewnia prywatna kotłownia gazowa.

O mieszkaniach

W inwestycji znajdują się mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 31 do 83 metrów kwadratowych. Mieszkania na piętrach posiadają duże, przeszklone balkony. Do lokali na parterze przynależą ogrodzone ogródki do wyłącznego użytku właścicieli. Mieszkania na drugim piętrze posiadają bardzo wysokie sufity - w najwyższym punkcie jest to ponad 4,5 m co daje możliwość stworzenia dodatkowej antresoli nad częścią mieszkania.

Komunikacja

Inwestycja posiada bardzo dobre połączenie z innymi częściami miasta. W odległości około 400 m znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja Lubelskiego Roweru Miejskiego. Do stacji PKP Lublin - 2500 m. Dojazd samochodem do centrum Lublina lub drogi ekspresowej S17 zajmuje około 5 minut.