CHABROWA 10

O inwestycji Chabrowa 10
Inwestycja mieszkaniowa „Chabrowa 10” to kameralny projekt deweloperski o wysokim standardzie zrealizowany w 2017 r.  Zlokalizowany jest u zbiegu ulic Chabrowej i Kwiatów Polnych w dzielnicy Sławin w Lublinie.
"Chabrowa 10" czterokondygnacyjny, nowoczeny budynek wraz z garażem podziemnym i windą. Bryła budynku pomieściła w sobie przestronne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 56 do 82 m². Wszystkie mieszkania na parterze posiadają własne ogródki a apartamenty na piętrach duże balkony o powierzchni od 8 do 17 m². Dla każdego mieszkania przewidziano komórkę lokatorską. Budynek przystosowano również dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja "Chabrowa 10" została zrealizowana z myślą o osobach ceniących sobie spokój i ciszę. Jednocześnie dynamicznie rozwijająca się okolica zapewnia właścicielom mieszkań pełną infrastrukturę.

Sławin jest jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic w Lublinie. Ulica Chabrowa to lokalna uliczka po zachodniej stronie ul. Sławinkowskiej o nawierzchni z kostki brukowej, oświetlona i z urządzonymi chodnikami. Po obu stronach ulicy znjduje się niska zabudowa mieszkaniowa powstała po 2000 r.

W najbliższej okolicy znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa oraz kościół a także sklepy Biedronka przy ulicy Sławinkowskiej (200m), Lidl oraz Stokrotka przy ul. Willowej (ok 1,5 km). Niedaleko inwestycji przy ul. Sławinkowskiej oraz Zbożowej (ok. 200m) jest również przystanek autobusowy zapewniający wygodny dojazd do wybranej części Lublina.

Ulica Sławinkowska jest główna ulicą w tej części miasta, wiodącą w kierunku popularnych miejscowości podlubelskich: Natalin i Marysin. Jest dobrze skomunikowana z drogami wylotowymi z miasta, w tym z obwodnicą Lublina.

W niedalekim otoczeniu inwestycji dostępne są ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne m.in. Ogród Botaniczny oraz Skansen i Muzeum Wsi Lubelskiej.

Zakończenie inwestycji nastąpiło pod koniec sierpnia 2017 roku.